profil firmy
VIDO to międzynarodowa marka skupiająca się na produkcji wszelkiego rodzaju profesjonalnych narzędzi i małych maszyn, w tym elektronarzędzi, narzędzi akumulatorowych, narzędzi ogrodniczych, generatorów, pomp, spawarek i akcesoriów.VIDO zakłada nowy oddział w Azji Środkowej w 2019 r. , Nawiązuje długoterminową współpracę sponsorską z drużyną piłkarską Junior w Stuttgarcie i staje się głównym dostawcą narzędzi chińskiej firmy budowlanej w ramach strategii Inicjatywy Pasa i Szlaku w tym samym roku ...

VIDO to międzynarodowa marka skupiająca się na produkcji wszelkiego rodzaju profesjonalnych narzędzi i małych maszyn, w tym elektronarzędzi, narzędzi akumulatorowych, narzędzi ogrodniczych, generatorów, pomp, spawarek i akcesoriów.VIDO zakłada nowy oddział w Azji Środkowej w 2019 r. , Nawiązuje długoterminową współpracę sponsorską z drużyną piłkarską Junior w Stuttgarcie i staje się głównym dostawcą narzędzi chińskiej firmy budowlanej w ramach strategii Inicjatywy Pasa i Szlaku w tym samym roku ,

 

Celem firmy VIDO jest dostarczanie niezawodnych produktów od pierwszego dnia jej powstania w 2011 r. W ciągu 10 lat badań i rozwoju produkty VIDO trafiły do ​​ponad 150 krajów i regionów.Dzięki doskonałej jakości i usługom VIDO zyskało dobrą konkurencyjność i reputację marki na rynku globalnym.

 

Każdy produkt VIDO jest testowany pod kątem funkcji i wydajności przez nasz profesjonalny zespół kierowany przez doświadczonych inżynierów;obejmuje testy trwałości, testy wysokociśnieniowe oraz pracę maszyny bez obciążenia.Produkt nie zostanie dostarczony, jeśli nie przejdzie wszystkich testów, co oznacza, że ​​każdy produkt VIDO w ręku klienta jest niezawodny i trwały.

 

Bezpieczeństwo i szybką dostawę produktów do klientów zapewnia dobrze zarządzane zarządzanie magazynem VIDO oraz wysoce wydajne śledzenie logistyki.VIDO nieustannie dba o zadowolenie klientów i zawsze zapewnia wszystkim klientom obsługę gwarancyjną i posprzedażną, w tym części zamienne, konserwację i wsparcie techniczne.

 

VIDO szanuje i rozumie każdego użytkownika narzędzia.VIDO dokłada wszelkich starań, aby zadowolić każdego konsumenta.VIDO zawsze tam będzie.

Ucz się więcej

Marka VIDO

„Bogactwo narodu” mówi, że praca tworzy wartość. „Heavenly Creations” mówi, że jeśli chcesz zrobić coś dobrego, powinieneś najpierw wyostrzyć jego narzędzia. Robimy to razem i zawsze potrafimy najlepiej.Narzędzie jest partnerem każdego pracownika.Profesjonalne narzędzia mogą zmienić świat i stworzyć lepszą przyszłość, a także wszystkich pracowników. Profesjonalne narzędzia, przystępna cena. W dziedzinie elektronarzędzi pionierzy VIDO prowadzą dogłębne badania od ponad 20 lat, poświęcając się ...
Zobacz więcej

Orzecznictwo

Produkty VIDO są zgodne z przepisami różnych krajów i okręgów w zakresie bezpieczeństwa, jakości, polityk przyjaznych dla środowiska itp. Różne certyfikaty są przez nas wydawane, aby zaspokoić wymagania różnych rynków za granicą.
Zobacz więcej

wiadomości z firmy

Zobacz więcej